Strona główna » Aktualności » Aktualizacja programu fakTUR2 wer. 2.23

Aktualizacja programu fakTUR2 wer. 2.23

1. Pliki JPK w programie fakTUR2.

Publikuję najnowszą wersję programu zawierającą generator plików JPK-FA.

Aby otrzymać plik JPK należy po instalacji nowej wersji skorzystać z opcji Narzędzia -> Eksport dokumentów. Należy dokonać wyboru rodzaju pliku, okresu czasu oraz waluty. Dla każdej waluty generuje się oddzielny plik JPK.

Jednocześnie dziękuję osobom współpracującym przy dograniu wszelkich szczegółów głównie w uzyskaniu kompatybilności z innym oprogramowaniem np. księgowym. Oczywiście jeżeli pojawią się jakieś problemy proszę zgłaszać telefonicznie i przez e-mail.

2. Składanie zamówień na licencję bezpośrednio w programie fakTUR2.

Możliwość szybkiego składania zamówień na licencję bezpośrednio w programie fakTUR2. Podczas startu programu klikamy Zamów lub wybieramy w menu opcję Pomoc -> Zamów.
 

Uwaga! Link do pobrania znajduje się na dole. Zanim jednak przystąpisz do aktualizacji sprawdź numer wersji programu, którego aktualnie używasz.

Sprawdź numer wersji programu, który posiadasz klikając na Pomoc -> O programie w menu programu:

Pomoc O programie - zrzut

Jeżeli posiadasz wersję 2.15 lub wcześniejszą (2.14, 2.13, itd.) to instaluj zgodnie z tą instrukcją:

 

Instrukcja

 

(Kliknij aby przeczytać instrukcję aktualizacji programu.)


Wszystkie zmiany w wersji 2.23:

 

Historia zmian

 

Zaktualizowany program do pobrania tutaj:

 

Pobierz aktualizację 2.23