Strona główna » Witaj

Witaj

Nazywam się Marek Gucwa i od 2004 roku prowadzę przesiębiorstwo usług komputerowych MARCOM. Od początku działalności oferuję programy komputerowe, usługi programistyczne oraz prace związane z aplikacjami internetowymi. Wśród nabywców licencji na programy mojego autorstwa znalazło się kilka tysięcy firm, instytucji i osób. Poniżej znajduje się krótka prezentacja oferty. Jeśli interesują Cię szczegóły, wejdź do działu Produkty lub Usługi.

Sprzedaż programów dla Windows.

Moje programy - program fakturowy fakTUR2 i do druków przelewów Blankiety początkowo powstały z myślą o własnych potrzebach. Następnie rozwinęły się zgodnie z wieloma sugestiami jakie otrzymywałem, uzyskując obecny kształt i szereg unikalnych cech.

Program do wystawiania faktur i rachunków fakTUR2 umożliwiający sporządzanie dokumentów na potrzeby przedsiębiorstw krajowych w obrocie krajowym i zagranicznym w dowolnych walutach (domyślnie jest skonfigurowanych kilka popularnych walut).  Dokumenty mogą zawierać treść w języku polskim, niemieckim, angielskim lub francuskim (także dwujęzyczne - z tłumaczeniem).

Świadczenie usług programistycznych.

Indywidualna modyfikacja programów, wprowadzanie zmian do kodu źródłowego naszych programów lub aplikacji klienta pracujących w systemie Windows. Indywidualna modyfikacja systemów CMS, zmiany lub tworzenie modułów do stron internetowych, aplikacji webowych bazujących na platformie PHP (specjalizacja DRUPAL). Tworzenie lub modyfikacja istniejących skryptów PHP.

Strony internetowe.

Modyfikacja i tworzenie stron internetowych. Projektowanie szablonów stron. Instalacja i konfigurowanie skryptów i aplikacji internetowych.

Obróbka grafiki.

Przygotowanie grafiki firmowej: logo, papier firmowy. Grafika do wykorzystania w dokumentach, wizytówkach, stronach internetowych. Realizacja projektów graficznych na potrzeby druku i reklamy. Cyfrowa obróbka i retusz zdjęć. Tworzenie i przetwarzanie grafiki komputerowej, projekty poligraficzne.

Obsługa informatyczna.

Instalacja i uruchamianie systemów, instalacja oraz konfigurowanie sprzętu, oprogramowania i sieci komputerowych.